קבל הצעת מחיר מהירה ובחינם!

מירה ניסן רקע אישי

שירות 10 הינו אתר השוואת מחירים למען הגולשים ובחינם.


מחפשים חברת מירה ניסן רקע אישי מקצועית ואמינה ? מהיום אין צורך להשקיע זמן מיותר בחיפוש ארוך ומייגע ולערוך השוואת מחירים לבד !

שירות 10 בחר עבורכם ארבע נותני שירות אמינים ומובילים בתחום מירה ניסן רקע אישי.

משאירים את הפרטים כאן באתר וחברות מירה ניסן רקע אישי מובילות יחזרו אליכם עם הצעות מחיר אטרקטיביות

לכם נשאר רק לבחור חברה מתאימה ל מירה ניסן רקע אישי וליהנות מקלות, שירות איכותי ומהיר במחיר הטוב ביותר

כיצד הגעתי לעסוק ברפואה סינית?

הרפואה הסינית הגיעה אלי יותר מאשר אני הגעתי אליה...

תמיד כשאלו אותי מהם התחביבים העיקריים שלי הייתי עונה ספרים ובני אדם.

ואכן גם התכונות החזקות שלי קשורות להקשבה, לשיחה ולעשייה משותפת עם אנשים.

לכן היה לי ברור שכל דרך מקצועית בה אבחר תהייה קשורה בשיתופי פעולה עם אנשים, בסיוע לאנשים.

בצבא הייתי קצינת מקא"מ - מרכז קידום אוכלוסיות מיוחדות, בפיקוד דרום. פרוייקט המשך של "נערי רפול".

הייתי אחראית על כ - 60 חיילים וחיילות שהוצבו בתפקידים שונים ואני הייתי אחראית על קידומם המקצועי, הלימודי, השתלבותם החברתית, סיוע בבעיות עם המפקדים, תמיכה בקשיים בבית ומתן הכוונה בכל תחום. מעין שילוב של אמא, מש"קית ת"ש, חברה, וקואצ'רית עבורם.

עבדתי בשיתוף פעולה הדוק עם 3 קבנ"ים שהיו עובדים סוציאלים בהכשרתם, והערצתי את חוכמתם והבנתם בבני אדם.
התפקיד הזה, למרות הדורשנות הרבה שבו, מילא אותי סיפוק גדול. ובעקבותיו החלטתי להירשם גם אני ללימודי עבודה סוציאלית.

התקבלתי ללימודי עבודה סוציאלית באוניברסיטת באר שבע כפי שרציתי ואפילו קיבלתי אישור ללינה במעונות. נראה היה כי הכל מתקדם לפי התוכניות והחלומות לעתיד. ובכל זאת לא הייתי מרוצה...

אני זוכרת שיחות עם חברות טובות בהן אני מנסה להסביר את התסכול שלי ואת תחושת הבטן שלי שאני לא במאה אחוז בנתיב שמתאים לי - אני נמצאת צעד אחד ליד הנתיב שלי, היעוד של החיים שלי, אבל אני לא בדיוק שם ואין לי מושג מהו אותו מקום...

בוקר אחד במהלך שחיית בוקר בבריכה, מתוך הקצב האחיד, והנשימות הקבועות "הגיעה" אלי התשובה! כמו ידיעה שהיכתה בי - "רפואה אלטרנטיבית".

אני ילדה בת 23 מאילת, בחיים לא שמעתי על רפואה אלטרנטיבית, בחיים לא טופלתי ברפואה משלימה ואפילו לא הכרתי מישהו שעובר טיפולים שכאלה. אם חולים- הולכים לרופא בקופת חולים...

אבל הידיעה הייתה מאד חזקה. עוד באותו שבוע ביטלתי את כל ההרשמה שלי לאוניברסיטה ונסעתי לתל אביב להתחיל ולבדוק את התחום.

החברה סביבי לא הבינה מה ה " ג'וק" הזה שתקף אותי . 12 שנים אחורה רפואה אלטרנטיבית עדיין הייתה מילה גסה, ורפואה סינית עדיין הייתה משהו עלום ומוזר. מורים, חברים וגם קרובי משפחה ניסו להבין איך עם " נתונים" כמו שלי אני בוחרת תחום כזה מוזר במקום להתקדם בדרך הבטוחה להצלחה מקצועית.

עד מהרה גיליתי עד כמה אני לא מבינה דבר בענף הרפואה האלטרנטיבית ושקיימות הכשרות בהומיאופתיה, נטורופתיה, רפלקסולוגיה, רפואה סינית ועוד.

לא היה לי שום מושג מה לבחור, מה יתאים לי ומה אוהב. וגם כל כך הרבה מכללות שמבטיחות הרים וגבעות...

באחת המכללות המובילות, לאחר ראיון ושיחת היכרות עם המנהל- הוא פשוט " הודיע" לי שהתחום המתאים לי ביותר הוא רפואה סינית, זה מה שמתאים לאופי שלי ולטמפרמנט שלי. האמנתי לו, וכך הגיעה אלי הרפואה הסינית ואני הגעתי אליה..

מאותו רגע בתחילת הלימודים באוקטובר 96 זהו סיפור אהבה מתמשך!!

תקופת הלימודים

לימודי רפואה סינית הם מאותם תחומי לימוד שמשפיעים על מי שאתה, כאדם, על ההסתכלות על החיים, על בני אדם וכמובן על בריאות. אלו לימודים שבעיני מעצבים גם אופי.

התמזל מזלי והוצע לי במהלך לימודי להצטרף כעובדת לבית המרקחת הסיני של המכללה –ושם עבדתי במשך מספר שנים- מעמיקה את הידע ואת אהבתי הגדולה לצמחי מרפא ולרפואה סינית.
בשלב מאוחר יותר הייתי בצוות ההקמה והניהול של בית המרקחת הסיני מדיבר.
בתי המרקחת היו בית שני עבורי ורכשתי שם במקביל לידע ולניסיון חברים טובים לחיים.

את לימודי סיימתי בקיץ 2000. מיד בסופם נסעתי עם קבוצת חברים ל Hang Zhou -, עיר גדולה בסמוך לשנחאי להתמחות ברפואה סינית. שהיתי שם כ- שלושה חודשים, וצפיתי ברופאים בעלי ידע וניסיון עצום בתחומים שונים כגון- גניקולוגיה, מחלות פנימיות וגסטרולוגיה.

השהייה בסין מבחינתי הייתה הדובדבן שבקצפת לאחר 4 שנות לימודים ואפשרה לי להתחבר מעט גם לשפה, לתרבות, לאוכל.. וכן לעמוד על הדומה והשונה בין רפואה סינית בארץ ובסין.

הוראה

עם חזרתי לארץ הוצע לי להצטרף לצוות ההוראה במכללה למנהל ובמכללת תמורות. היה זה עוד חלום שהתגשם. כבר בשנה ב' ללימודי ידעתי כי אלמד רפואה סינית.

מאז ועד היום אני מלמדת, במיוחד במכללת תמורות- מכללה מובילה לשיאצו ורפואה סינית.
מקצועות ההוראה העיקריים והאהובים עלי לאורך השנים הם: הכשרה קלינית של סטודנטים בסוף שנה ד', צמחי מרפא, אבחנת דופק, הפרעות מערכת עיכול ועוד. פגשתי סטודנטים רבים אותם לימדתי ומהם למדתי רבות. כשהרצון העיקרי שלי הוא להעביר להם את האהבה הגדולה שלי למקצוע הנפלא בו בחרו.

הקליניקה הפרטית

בסוף שנת 2000 עם חזרתי מסין התחלתי לטפל ברפואה סינית. במהרה גיליתי שמעבר לסיפוק שבהקלה על כאב או כל תלונה אחרת אחת ההנאות הגדולות שלי היא המפגש האנושי, השיחה, והקשר האישי עם האדם שמולי.

הבנה זו השפיעה מאד על כל אופן העבודה ותפיסת העולם שלי. בחרתי לא לעבוד במסגרות כגון קופת חולים בהן המטפל עובד במקביל ב 3-5 חדרים, ולכן שם את המחטים ונאלץ לרוץ הלאה לחדר הבא.

בחרתי להשקיע את מלוא תשומת הלב במטופל אחד במשך שעה. במהלך שעה זו המטופל מקבל, דיקור סיני, טווינה, יעוץ תזונה ומרשם צמחים בעת הצורך.

בדרך עבודה זו התחושה הנוצרת הן עבורי והן עבור מטופלי היא סוג של "בועה שלווה" המאפשרת לגוף ולנפש לנוח ולחדש את כוחות הריפוי הפנימיים.

לימודי המשך

רפואה סינית היא מקצוע בו האפשרויות ללמוד ולהתקדם הן אין סופיות - מקצוע לחיים שלמים.
במקביל לעבודתי בהוראה ובקליניקה הפרטית המשכתי ללמוד:
טווינה- פיזיותרפיה סינית- לימודים של שנתיים עם דגש רב על הבנה באורתופדיה ובעיות שלד.
רפואה יפנית- לימודים של שנתיים של שיטות אבחון ודיקור אותן פיתחו מאסטרים יפניים מובילים כמו מאסטר נאגאנו, מאסטר קוואי ומאסטר מאנאקה ותלמידתם הבכירה קיקו מאצומוטו.

במהלך השנים מאז סיום לימודי עברתי סדנאות וסמינרים רבים. אך עיקר הלמידה היא עצמית בקריאה של חומר רב, ובניסיון ההולך וגדל עם כל שנה בה אני מטפלת בקליניקה.

דימיון מודרך וריפוי באמצעות גלי תטא (תטא הילינג ®)

לאורך השנים נוכחתי לדעת שגם כאשר הרצון להרפא הוא רב לפעמים מתח או דפוסי חשיבה ישנים מעכבים את הריפוי למרות מאמץ רב של המטופל. אז הבנתי שעלי לרכוש כלים מקצועיים וטיפוליים נוספים עבור מטופליי. 

השילוב של רפואה סינית במקביל לשחרור חסימות ודפוסים ישנים התגלה כשילוב עוצמתי בבעיות כרוניות שונות כגון השמנה, בעיות עיכול וגניקולוגיה ועוד ועוד. שילוב כל הכלים האלה תחת קורת גג של מטפל אחד- מאפשר להגיע לראיה כוללת ומעמיקה וכמון לסוך זמן והוצאות על מטפלים נוספים.

ובחיי הפרטיים...

מהרגע שהתחלתי את לימודי הרפואה הסינית הנתיב היה די ברור, ורצונות ומשאלות לב התגשמו כפי שחלמתי- עבודה בבית מרקחת לצמחים סיניים, הוראה ועוד.

הפתעה אחת ציפתה לי בדרך- בונוס גדול אותו קיבלתי בסוף שנה ד'! הרפואה הסינית ומציאת הנתיב הנכון לי הביאה עימה גם את חברי הטוב ביותר, את בעלי ואבי ילדיי- אמיר.

את אמיר פגשתי כאשר הצטרף למכללה בה למדתי כמורה לצ'י קונג.

כיום, אני מטפלת בקליניקת אמירה המשותפת לי ולאמיר , וממשיכה ללמד בתמורות דורות חדשים של מטפלים צעירים שהתאהבו כמוני בחוכמה והיופי של הרפואה הסינית.

צרו קשר

מירה רפואה סינית משולבת תטא הילינג: 052-8444322

עדכונים אחרונים
ראיון עם Keith Kwok Lap Yin
להמשך לחצו כאן