סדנת אי צואן וצי קונג

אי צ'ואן היא צורת תרגול שמתמקדת בעבודה עם הכרה ושימוש נכון ויעיל בגוף ובאנרגיה. הסדנה תתמקד בשילוב מרכיבי האימון השונים ובאינטגרציה ביניהם.

מרכיבי האימון הם: העמידות ZHAN ZHUANG (מדיטציה בעמידה), SHI LI (בחינת הכוח בתנועה על-ידי חזרה על תנועה בודדת), FA LI (עבודה על כוח מתפרץ), MO CHA BU (ההליכה והצעדים המיוחדים לסגנון האי צ'ואן).

מטרות הסדנה:

1.העמקה בעבודה הפנימית nei gong בסגנון האי צ'ואן.

2. שילוב של צ'י קונג רפואי עם האי צ'ואן.

3. הכרת המכלול: באימון רגיל אין מספיק זמן לתרגל את המכלול של האי צ'ואן מבלי לפגוע בהתמקדות ובתרגול לעומק - לעומת הסדנה, שבה יש מספיק זמן לתרגל את מגוון התרגולים.

4. בניית אימון בבית לפי הצרכים והרמה של המתרגל.

הסדנה מיועדת רק לבעלי רקע באי צ'ואן, בצ'י קונג או באמנויות לחימה פנימיות  אחרות כגון טאי צ'י, Ba Gua, Xing Yi . רמת הקושי והעומק של התרגול אינה מתאימה למתחילים ללא רקע.

הסדנה תועבר על-ידי אמיר ניסן – מוותיקי המורים בארץ לאי צ'ואן ולצ'י קונג רפואי, תלמידו של מאסטר צ'אן צ'ינג צ'ונג מ-1990, ומרצה ומטפל ותיק ברפואה סינית ובטווינה.

מיקום: איצטדיון האתלטיקה, הדר יוסף תל-אביב, רחוב שיטרית 10. לחנות בחניון מס' 3, להיכנס לאיצטדיון ולפנות לדלת השנייה משמאל.

שעות: 9:00 עד 17:00.

עלות: 200 ₪ לנרשמים ומשלמים מראש, 240 ₪ לנרשמים ביום הסדנה .

מה להביא: ביגוד נוח,מגבת, אוכל קל – עדיף אוכל חי (פירות וירקות טריים, אגוזים וגרעינים לא קלויים) או מבושל קלות, כלי אוכל, בקבוק מים אישי. בהפסקת הצהריים נאכל יחד את האוכל שהביאו כל המשתתפים. ניתן להביא חטיפי אנרגיה.

לתשלום ולמידע נוסף ניתן להתקשר אמיר ניסן - 052-3683548

עדכונים אחרונים
ראיון עם Keith Kwok Lap Yin
להמשך לחצו כאן