רפואה סינית

יתרונות הטיפול ברפואה סינית

רפואה סינית הינה  שיטת הטיפול הנפוצה ביותר בתחום הרפואה משלימה בישראל ובעולם המערבי. מה מייחד כל  כך את הטיפול באמצעות רפואה סינית ומהם היתרונות הרבים של הטיפול הסיני עבורך?

מקיפה

רפואה סינית רואה את האדם כמכלול שלם: גוף ונפש יחד, כשהמערכות השונות משפיעות זו על זו. ההתייחסות היא לכל הרבדים של האדם, כולל התחום הרגשי, חיי המשפחה, הזוגיות והסיפוק המקצועי – והשפעתם על הבריאות.

אישית

רפואה סינית מתייחסת אל האדם הספציפי. היא רואה את הראש שבו האוזן הכואבת (במקרה של כאב אוזניים למשל), ומקשיבה לפה שמדבר. לא רק נותנת טיפות לסילוק הכאב – אלא מבקשת להבין מדוע התפתח הכאב, ובהתאם לכך לטפל במשולב הן במקור והן בסימפטום.

הרמונית

גוף האדם הוא מערכת הרמונית השואפת לאיזון ובריאות. רפואה סינית  רואה בגוף ידיד ולא אויב ולכן אינה מנסה לחסל כאב או סימפטום בתרופות (הגורמות גם לתופעות לוואי רבות), אלא מעוררת את כוחות הריפוי וההתחדשות הטיבעיים  של הגוף לשם יצירת בריאות.

עצמאית

במקום לקבל תכתיבים, הנחיות וסטטיסטיקות כלליות מחברות התרופות – הרפואה הסינית משוחררת מלחצים, רואה אך ורק את האדם הפרטי, ומתאימה לו טיפול ספציפי ופורמולות אישיות, ללא תופעות הלוואי המאפיינות את התרופות המערביות.

מניעתית

אחרי שהחזירה את האדם לאיזון, רפואה סינית מלמדת איך לנהל אורח חיים בריא, לשמור על הבריאות ולטפח אותה.

תחזוקתית

האדם הבריא ממשיך להגיע לטיפולי רפואה סינית מדי תקופה כדי לאתר גם חוסר-איזונים קטנים – ולחזור אל דרך האיזון.

מקצועית

רפואה סינית נשענת על מסורת בת אלפי שנים של מחקר והתפתחות: איך לאבחן בצורה נכונה ואיך לטפל באדם. הכשרה נכונה כוללת לפחות ארבע שנים של הכשרה מסודרת ולימודים אינטנסיביים, ובנוסף סטאז' והתמחויות המשך ספציפיות. לכן חשוב לבחור מטפל בעל הכשרה מקיפה, ותק וניסיון.

מוכחת

בעשורים האחרונים נערכים עשרות רבות של מחקרים בשנה על יעילותה של הרפואה הסינית בטיפול בבעיות בריאות שונות- בסין , במדינות המערב ואף בישראל. המחקרים עומדים בסטנדרט רפואי מקובל ומוכיחים שוב ושוב את יעילותה של רפואה זו באין ספור תחומים- כאבי שלד, כאבי ראש, בעיות עיכול, גניקולוגיה ועוד ועוד.

מטרתנו  בקליניקה היא לעזור לפונים אלינו  להחזיר לגוף את האיזון הבריאות על ידי בניית תוכנית טיפולית מותאמת אישית.

צרו קשר

מירה רפואה סינית משולבת תטא הילינג: 052-8444322

אמיר אורתופדיה, צ'י קונג, אי צ'ואן: 052-3683548

עדכונים אחרונים
ראיון עם Keith Kwok Lap Yin
להמשך לחצו כאן