אנו מזמינים אתכם לכתוב לנו. נשמח לקרוא את שיש לכם לאמר על האתר, על שיעורי הצ'י קונג  ועל הטיפולים בקליניקה.  מירה ואמיר ניסןשלום אמיר
היי אמיר

שמחתי לראות את האתר החדש, תתחדשו.

שיהיה חג שמח,

בברכה

אלי סלמון כהן (סטודנט שלך מג´נסיס)
מרצה ומטפל ברפואה סינית
אלי סלמון כהן08/04/2009 17:37:51

מה שהרפואה הקונבנציונאלית לא הצליחה...
אמיר היקר,
מזה שנים שאני סובלת מדלקות גידים עקב עבודה רבה על מחשב. בהתחלה הלכתי לרפואה הקונבנציונאלית שנתנה לי תרופות וקצת פיזיותרפיה. כל אלו הועילו לזמן קצר מאוד. אח"כ הלכתי לדיקור וטיינא דרך קופת החולים. מיותר לציין שזו הבדיחה הטובה ביותר ששמעתי מזה זמן רב... רפואה אלטרנטיבית בתוך קופת החולים... לא יעיל, לא עוזר, יקר ובעיקר- מיותר.
ואז סיפרו לי על אמיר. אמרתי- נבדוק... ולשמחתי אכן בדקתי. כבר שנה שאני מטופלת אצלך והשיפור מורגש מאוד. רצוי לציין שאני עדיין עובדת על מחשב ולכן הדלקת לא יכולה להיעלם לחלוטין אך אתה בהחלט שינית את המצב- הכאבים פחתו בצורה מדהימה, אני יכולה לבצע פעילויות שבעבר לא יכולתי. בקיצור- זכיתי. זכיתי למטפל מעולה שמעבר לטיפול הוא גם אדם חם, מקשיב, מייעץ ואפילו חבר.
תודה לך אמיר היקר.
איילת סלוני01/01/2009 09:03:23

הלוואי
מירה,
הגעתי אלייך עם בעיה של כאבי בטן כשהאמון שלי בטיפול שאף ל-0.לאחר שנים של חיפוש ב-5 דקות נתת לי הקלה משנים של כאב.חשבתי שכאן זה מסתיים אבל זו רק ההתחלה,העלמת לי כאבי קרסוליים שהופיעו עם הכדורסל,טיפלת לי בהצטננויות שהגיעו עם עונות המעבר,בתקופתנו שלנו כשיש ים של שרלטנים שרק טוענים לתואר "מרפא" הרי שאת,מעבר להיותך אי של שפיות בעולם שהוא הכול חוץ מזה,נתת מרפא אמיתי לגופי כמו גם לנפשי וכמו שאמרו חכמינו "נפש בריאה בגוף בריא"
הלוואי היו עוד כמוך
שי
שי דורפמן21/12/2008 10:21:33

תודה
למירה,
עזרת לי בשעה קשה כשסבלתי מבעיות אורטופדיות שונות שהפריעו לי בתפקודי היומיומי, תודה על הטיפול המסור , על העזרה וההקשבה, יש לך ידי זהב !!
תתחדשו על האתר החדש והאינפורמטיבי, ממש מקסים,
תמשיכו כך,
קרן מיכאלי.
קרן מיכאלי10/12/2008 22:56:29

שלח תגובה
תוכן
קוד אבטחה
 
עדכונים אחרונים
ראיון עם Keith Kwok Lap Yin
להמשך לחצו כאן