הייחוד של הטיפול בקליניקת אמירה

רפואה סינית בקליניקת אמירה

יתרונות וייחוד הטיפול הסיני בקליניקת אמירה

רפואה סינית היא כלי טיפולי איכותי ויעיל, אך כמו בכל כלי- חשוב מי משתמש בו ובאיזה אופן. לכן חשוב לנו להציג את הגישה שלנו  ברפואה סינית, ואת הערך המוסף של גישה זו.

ותק וניסיון

אנו חולקים קליניקה משותפת של רפואה סינית מאז שנת 2000. בנוסף לטיפול, שנינו עוסקים גם בהוראת רפואה סינית במכללות מובילות: אמיר הוא מורה בכיר לרפואה סינית ולטווינה וצ'י קונג , וכן ומנהל ומלמד את המגמה לצ'י קונג באגודת הספורט מכבי תל אביב מאז 1993. מירה היא מרצה בכירה  וותיקה לרפואה סינית  וצמחי מרפא סיניים במכללת תמורות .

במשך השנים ראינו מטופלים רבים, הכשרנו מאות סטודנטים– ולמדנו מכל אחד ואחד מהם. פיתחנו מיומנויות תקשורת, אבחון וטיפול, המאפשרות לנו להקשיב, להבין ולהעניק את הטיפול המיטבי לכל מטופל.

טיפול משולב

בקליניקת אמירה אנחנו מאמינים בטיפול משולב, רפואה סינית משולבת, ולכן משלבים את כל ענפי  הרפואה הסינית:

דיקור סיני

צמחי מרפא סיניים

טווינה (פיזיותרפיה סינית)

תזונה נכונה

צ'י קונג

כך אנו יכולים "לתפור" טיפול מותאם אישית לכל אדם  והנחיות אישיות לאורח חיים נכון, כולל פעילות גופנית, צ'י קונג, שינה ואכילה – כדי להשיג בריאות ולשמור עליה.

יחס אישי

לעומת רופא קונבנציונלי בקופת-חולים, המקדיש דקות ספורות לכל מטופל, ולעומת קליניקות אחרות לרפואה משלימה, שבהן מטפלים בו-זמנית בכמה אנשים בחדרים שונים – אנחנו דוגלים ביחס אישי, רפואה סינית אישית, ובטיפול יסודי ונינוח של אחד על אחד במשך שעה שלמה, כשכל תשומת הלב ניתנת לאדם שלפנינו.

מזרח ומערב

אנו משלבים את כלי האבחון המסורתיים של הרפואה הסינית – אבחנת דופק, אבחנת לשון ואבחנת גוף – עם כלי האבחון של הרפואה המערבית, כגון בדיקות דם וצילומים. אנו עובדים בשיתוף פעולה עם רופאים שונים ומפנים אליהם לבדיקות – וכמו כן מפנים לפסיכולוגים, למטפלים באמנות, למטפלים בדמיון מודרך ועוד, בהתאם לצורך.

יעילות ואחריות

אנו מאמינים בשילוב של תזונה, אורח חיים ופעילות גופנית המותאמים אישית לאדם. כך אנו מייעלים מאוד את ההחלמה וכן מקטינים את האפשרות לחזרת הבעיה.אנו סבורים שתפקידנו לתת לאדם כלים, שבעזרתם יוכל לקחת אחריות  לאורך זמן לטובת בריאותו הפיזית והנפשית.

היכן אנו נמצאים?

הקליניקה נמצאת בצפון תל אביב- גישה נוחה מאד מאיילון ומצומת הכפר הירוק.

חנייה זמינה כל שעות היום ובחינם!

פרופיל מקצועי:

בקישורים הבאים תוכלו לקרוא על סיפורנו האישי, כיצד הגענו אל הצ'י קונג ואל רפואה סינית, וכן ללמוד עוד על גישתינו המקצועית והאישית לטיפול בכלל ולטיפול סיני בפרט.

צרו קשר

מירה רפואה סינית משולבת תטא הילינג: 052-8444322

אמיר אורתופדיה, צ'י קונג, אי צ'ואן: 052-3683548

 

 

פניות אחרונות
אמירה, רפואה סינית וצ´י קונג
אם אפשר להתקשר בשעות הערב
רמת גן - גבעתיים
19/11/2017 18:28:38
אמירה, רפואה סינית וצ´י קונג
אשמח לקבל אינפורמציה לגבי שיעורי צי קונג של אמיר ניסן, אם קיימים באזור השרון ואם לא - בתל אביב. תודה!
מושבים בשרון
06/08/2017 22:57:14
אמירה, רפואה סינית וצ´י קונג
מבקשת עזרה בליווי רוחני-תזונתי בעקבות התמודדות עם מחלת סרטן שד. כרגע עוברת טיפולים כימותרפיים וזקוקה לחיזוק. האם אפשרי?
אשמח לדבר ולראות מה ניתן לעשות
בברכה, להשתמע
רמת גן - גבעתיים
13/06/2017 09:03:36